سال مهار تورم و رشد تولید

معرفی شرکت

شرکت سازمان توسعه مسکن ایران

شرکت سازمان توسعه مسکن ایران

شرکت سازمان توسعه مسکن ایران ( وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران ) یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت ساختمان است که با هدف انبوه سازی مسکن ، سرمایه گذاری و ارائه خـــدمـــات مهندسی در ســـطح کشور فعالیت نموده و امور اجرایی آن توسط 11 شرکت تابعـــه و 1 نمایندگی اجرایی در سراسر کشور انجام می گیرد. این شرکت از بدو تأسیس و آغاز فعالیت خود ( ۱۳۷۱ ) تا کنون ساخت بیش از ۲۶۰۰۰ واحد مسکونی را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است. توسعه مسکن ایران به پشتوانه توان اجرایی و پروژه های به انجام رسانیده خویش توانسته است در سالهای اخیر در بخش مسکن شهری انجام وظیفه و نقش موثری ایفا نماید. با نگاه به نیاز انباشته و روز افزون به خانه و کاشانه در ایران و دیگر کشورهای روبه آبادانی جهان، این شرکت بر آن است تا سامانه ای نوین و کارآمد در پاسخ به این نیازها فراهم آورد و در این راستا برندی منحصر به فرد عرضه نماید.

شرکت های تابعه

12 شرکت تابعـــه

فعالیت گسترده

بیش از ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی، اداری و تجاری در سراسر کشور

شرکت سازمان توسعه مسکن ایران

براساس فلسفه شکل گیری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ حضرت امام ( ره ) و پس از چند سال فعالیت آن نهاد برای ساماندهی و ایجاد ظرفیت های تولید مسکن در شهرها شرکت سازمان توسعه مسکن ایران در سال ۱۳۷۳ تأسیس گردیده و این شرکت در زمانی کمتر از دو دهه موفق به ساخت و واگذاری هزاران واحد مسکونی در قالب انبوه سازی مسکن گردید که این رویداد تحولی عظیم و بی نظیر در نوع خود محسوب می شود.

ایــــن شرکت که در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان و انبوه سازان مسکن در کشور می باشد اهداف بزرگی را سرلوحه کار خود قرارداده که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

برج رشدیه

واگذاری هزاران واحد مسکونی ، تجاری و اداری به اقشار مختلف جامعه و جذب سرمایه قابل توجه، طراحی ، ساخت و سرعت بخشیدن به ساخت و ساز و جلوگیری از افزایش بهای ساختمان درصحنه رقابتی در حوزه مربوطه را در برداشت . اهمیت تشکیل این شرکت و 10 شرکت زیر مجموعه آن در نقاط مهم وقابل توجه از جمله در شمال غرب ، غرب و جنوب و شرق کشور زمانی بیشتر روشن و مشخص می شود که نگاهی بر عملکرد آنها و موفقیت های چشمگیر و قابل توجه آنها داشته باشیم .

شرکت توسعه مسکن ایران بعنوان یک شرکت مادر تخصصی با هدف شناسائی و بکار گیری ظرفیت های فراوان و بالقوه تولید مسکن با ایجاد شرکتهای اقماری و مستقل براساس قانون تجارت در مناطق مختلف کشور و حمایت مالی ، فنی و مدیریتی از آنها سعی درحضور فعال در صحنه ساخت و ساز رقابتی ، حفظ کیفیت و مشخصات فنی ، تناسب فرهنگی و اجتماعی اقلیم های مختلف و داشتن سهم در جلوگیری از آشفتگی در بازار مسکن نموده است.

پروژه تجاری مسکونی ساحل اردبیل

همچنین شرکت توسعه مسکن با در اختیار داشتن امکانات و ماشین آلات ساختمانی وارد صحنه آماده سازی زمین ، ایجاد شبکه خیابانهای شهری و بعضاً راههای ارتباطی و کنار گذرهای شهری گردیده است.

رشد و توسعه قابل توجه شرکت سازمان توسعه مسکن در دهه سوم دوران شکوهمند انقلاب اسلامی به گونه ای بوده است که این شرکت هم اکنون این افتخار را دارد که پروژه های متعددی بصورت انبوه سازی ، آماده سازی ، جاده سازی و سایر ابنیه را با قدرت به انجام رسانده و در پرونده خود دارد و گواهی نامه های صلاحیت رتبه های ارزنده در جشنواره های مختلف در زمینه های مختلف تخصصی مسکن سازی را احراز نموده اند.

 

مرکز تجارت قزوین

در راستای رفع نیاز مسکن اقشار مختلف ملت عزیز ایران ، شرکت توسعه مسکن ایران بعنوان عضو کوچک خدمتگزار با انعطاف پذیری ساختاری در دهه دوم فعالیت و در راستای اهداف عالیه خود نسبت به آغاز فعالیت های گسترده بلند مرتبه سازی اقدام نموده و تا کنون بیش از ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی ، اداری و تجاری را تولید وبیش از ۵۰۰هکتار زمین خام را آماده سازی ، تفکیک و به بهره برداری رسانده ، و در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ واحد مسکونی دیگر را نیز در دست اجرا دارد .

شرکت سازمان توسعه مسکن ایران هم اکنون گواهی صلاحیت رتبه اول انبوه سازان را از طرف انجمن انبوه سازان کشور و بصورت مجزا در استانها را حائز گردیده است .

توان فنی و مهندسی

دوازده شرکت ساختمانی با کادر تخصصی بشرح ذیل تحت پوشش شرکت سازمان توسعه مسکن ایران در سطح کشور فعالیت دارند.

نقشه محدوده فعالیت هلدینگ توسعه مسکن ایران در سرتاسر ایران اسلامی

سند استراتژی هلدینگ

ماموریت :​

چشم انداز :

ارزشهای محوری نهایی :

اهداف :

اعضای هیئت مدیره شرکت

آقای‌مهندس محمد سعیدی‌کیا

آقای‌مهندس محمد سعیدی‌کیا

ریاست هیئت‌مدیره

آقای‌مهندس حسن قلی‌نواز هریس

آقای‌مهندس حسن قلی‌نواز هریس

نایب‌رئیس‌ هیئت‌‌مدیره‌ و مدیرعامل

آقای‌مهندس روح‌اله فیضیان‌فر

آقای‌مهندس روح‌اله فیضیان‌فر

عضو‌ هیئت‌مدیره

آقای‌مهندس حسن کاری

آقای‌مهندس حسن کاری

عضو‌ هیئت‌مدیره

استخدام مهندس صنایع

دعوت به همکاری از مهندس صنایع آقا آشنا به مباحث کنترل پروژه و استاندارد PMBOK و تسلط به نرم افزار msp و excel ، آشنا به پروژه های ساختمانی